Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii piłki nożnej przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi Leo przestał być reprezentantem Barcy!

Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii piłki nożnej przechodzi do Paris Saint-Germain! Messi Leo przestał być reprezentantem Barcy!

Zapewne transferowe ruchy drużyn futbolowych w trakcie pauzy między ligowymi zmaganiami są często ekscytujące. Jednak to, co mieliśmy przyjemność śledzić podczas letniego okienka transferowego zaskoczyło bardzo dużo sympatyków piłki nożnej. Większość kibiców była pewna, że Leo Messi będzie graczem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Jednak hiszpańska drużyna popadła w kłopoty finansowe i gracz Argentyny nie mógł nic zrobić, był zmuszony opuścić klub. wicemistrz Ligue 1 okazał się zespołem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla kapitana kadry Argentyny. Klub z Francji przedstawił argentyńskiemu zawodnikowi lukratywną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Barcelony zatwierdził. Warto zdać sobie sprawę, iż to z całą pewnością chwila przełomowa w historii europejskiej nożnej piłki. Od teraz piłkarscy sympatycy będą mieli okazję podziwiać występy Leo Messiego na francuskich boiskach. Zapewne mnóstwo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Argentyńczyk poradzi sobie w nowej drużynie. Leo Messi utworzy tercet z takimi graczami, jak Kylian Mbappe a także Neymar Jr, co zapewnić może PSG wiele pucharów.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy