Niesamowite emocje w ostatnich minutach batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Damian Szymański ustrzelił trafienie i stał się bohaterem polskiej drużyny narodowej!

Niesamowite emocje w ostatnich minutach batalii z angielską reprezentacją piłkarską! Damian Szymański ustrzelił trafienie i stał się bohaterem polskiej drużyny narodowej!

Od dłuższego czasu zwracamy uwagę na fakt, iż polska reprezentacja występująca w pojedynkach na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle ciężka do ogrania. Ponosimy porażki na tym stadionie naprawdę rzadko kiedy i dobrze brać pod uwagę faktu, że ogromna w tym zasługa kibiców piłki nożnej z Polski. Gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego miejsca gracze naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku energii. Podopieczni szkoleniowca Paulo Sousy w eliminacyjnych zmaganiach do światowych mistrzostw pokazują się do tego momentu solidnie, jednakże ich forma oddalona jest od perfekcji. W środowy wieczór naszych graczy czekał bardzo trudny sprawdzian, jakim bez najmniejszych wątpliwości był pojedynek z wicemistrzami Starego Kontynentu. To jak trudnym rywalem w dziejach batalii polskiej kadry narodowej są zawodnicy angielscy wie o tym każdy piłkarski sympatyk z Polski. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie w takiej sytuacji, gdyż niezwykle ważne było zgarnięcie jak największej liczby punktów.

Reprezentacja piłkarska Polski przed tym meczem była z góry skazana na przegraną. Lecz rozsądnie wziąć pod uwagę to, że polscy reprezentanci w wielu przypadkach naprawdę mocno motywują się na pojedynki ze znacznie silniejszymi. Dokładnie tak samo było w tym pojedynku i należy mieć na uwadze fakt, przez pewien czas można było nawet twierdzić, iż drużyna Polski może walczyć o zwycięstwo z Anglią. Było to naprawdę ciężkie starcie dla naszych piłkarzy i bez żadnych wątpliwości należy ich chwalić za rywalizację do końca spotkania. W chwili, kiedy bramkę w 80 min. strzelił Harry Kane wydawać się mogło, że to może być zakończenie nadziei o dobrym rezultacie. Kadra Polski jednak nie planowała poddać się i do końca spotkania szukała szansy do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter bramkę na wagę remisowego rezultatu zdobył piłkarz ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Była to bez cienia wątpliwości genialna chwila w przypadku tego polskiego piłkarza. Na szczęście reprezentacja piłkarska Polski wyłuskała rezultat remisowy na stadionie w Warszawie podczas spotkania z zespołem Anglii i takim sposobem wciąż ma duże szanse na dostanie się na mundial.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy