Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana przez Rafała przyśpiewka zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Przykre zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Wykonywana przez Rafała przyśpiewka zbyt słaba na finał zawodów Eurowizji!

Polska zwykle nie wprawiała w zachwyt wielbicieli muzyki podczas zawodach Eurowizji i warto wiedzieć o tym. Najczęściej naszym największym wyczynem jest kwalifikacja do finału, w którym zdobywaliśmy odległe miejsca. Eurowizja została odwołana w roku poprzednim, ponieważ rozprzestrzeniała się epidemia COVID-19, która zatrzymała nie jedynie Europę, ale także resztę świata. Przedstawicielem naszego narodu w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski Rafał, który chciał wprawić w zachwyt fanów muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wskazania reprezentanta naszego narodu dużo dziennikarzy nie było uradowanych, jednak w finalny rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda że byliśmy zmuszeni ponownie pożegnać się z turniejem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był naszym reprezentantem Rafał Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskiej widowni i też dlatego odpadł na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu Eurowizji.

Bez najmniejszych wątpliwości polscy widzowie są już bardzo znudzeni tego rodzaju rozrywką. Powinniśmy zdawać z tego sobie sprawę, iż "The Ride" a więc piosnka prezentowana ze strony Brzozowskiego Rafała była po prostu mizerna. W tym utworze nie ma niczego atrakcyjnego, co by mogło wprawić w zachwyt fanów dobrej muzyki w Europie. To jest następna edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant Polski nie jest w stanie awansować do finału. Bez żadnego kłopotu możemy zauważyć, że od paru lat wskazanie reprezentantów naszego kraju na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam zbyt dobrze. Trzeba w takim przypadku pokładać wiarę w tym, iż za rok nasz kraj będzie mógł awansować do finałowego pojedynku o triumf w zawodach europejskiej piosenki. W takiej sytuacji niezwykle kluczowe jest to, żeby wskazać właściwego piosenkarza, który będzie potrafił zaczarować publiczność europejską. W przeciwnej sytuacji kolejny raz nie będziemy w stanie do starcia finałowego podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy