Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym oraz Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o 20 miał miejsce wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O wywiadzie tym szybko zrobiło się niezwykle głośno i do tej pory jest to jeden z wiodących tematów wśród różnych tabloidów. To był 1 połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po wypisaniu się pary z królewskiej rodziny a także przeprowadzce do USA. Na spotkaniu z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji oraz przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, na podstawie opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety i pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Lecz nie da się ukryć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, w zależności od upodobań politycznych oraz wieku. Brytyjskie tabloidy zauważają, iż jeśli Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła także motyw myśli samobójczych Meghan a także tego, że książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam określił.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, którzy zajmują się szukaniem informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali czwórkę ekspertów omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym były prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając tym samym Oprah subiektywizm natomiast Markle wykorzystywanie ostrego oraz bezkompromisowego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan został zaprezentowany w w TVN24 wieczorem. Wówczas wywiad ten oglądało średnio mniej więcej 1mln odbiorców. Stacja stała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten udowodnił informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która może wykrzesać z rozmówcy wnikliwie wszystko. Biorąc pod uwagę emocjonujące rewelacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez wątpienia można przyznać, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni zapewne nieustannie omawiany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy